Willa Arkady II

Zapraszamy do Zakopanego do pokoi gościnnych i apartamentów ARKADY II. U nas spędzisz swój wolny czas w komfortowych warunkach i miłej atmosferze!

Budynek ARKADY II to piękny i stylowy obiekt położony w sercu Zakopanego, przy malowniczej ulicy Kościeliskiej. Wraz z Krupówkami oddalonymi zaledwie 50m, jest ona najstarszą ulicą miasta. Znajdują się tu liczne piękne góralskie zabytkowe budynki, karczmy, muzea, galerie oraz drewniany Stary Kościółek na Pęksowym Brzysku. Lokalizacja ARKAD zaspokoi potrzeby każdego. Z jednej strony sąsiedztwo Krupówek tętniących życiem, z drugiej kolej na Gubałówkę, oddaloną zaledwie 400m od obiektu, gdzie otwierają się drogi do spacerów i sportów zimowych w pełnej scenerii panoramy Tatr. Do najbliższego przystanku komunikacji PKS i busów jest 30m. Daje to możliwość bezpośredniego połączenia z wszystkimi miejscami wycieczek i interesujących miejsc poza Zakopanem.

W budynku ARKADY II dysponujemy pokojami gościnnymi 2 ,3 i 4 osobowymi, wyposażonymi w TV-SAT, lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia potrzebne do przygotowania posiłków typu śniadanie i kolacja. Oferujemy również komfortowe apartamenty 4 i 5 osobowe z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Apartamenty składają się z dwóch oddzielnych pomieszczeń stanowiących studio. Nasze pokoje gościnne wykonane są na wysokim poziomie oferując wysoki standard. Każdy pokój i apartament posiada własną łazienkę. W pokojach 2 osobowych na piętrze i na poddaszu znajdują się duże i słoneczne balkony o wymiarach 2mx5m. Bezprzewodowy dostęp do Internetu /wifi światłowód/ .

Ceny pokoi gościnnych i apartamentów zależne są od terminu i długości pobytu. Istnieje możliwość negocjacji.Parking publiczny dostępny w sąsiedztwie.
Pobyt zwierząt za dodatkową opłatą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!